İade / Değişim

Olmazda! Olursa diye söylüyoruz… İade işlemi yapmak isterseniz sizi telesekreterlerimizle uğraştırmadan işleminizi gerçekleştiriyoruz. Unutmadan! Değişim haklarınız tamamen sizde saklı bulunmaktadır.

İade işlemleri; Alış-Veriş gerçekleştirildikten sonra konsept ve tasarım belirlenmesi, belirtilen süre zarfında telim edilir. Teslim edilmemesi halinde paranın tamamı koşulsuz şartsız iade edilir. Teslim edilen tasarım tanımlanan e-mail adresine 30 (otuz) gün süre ile tanımlanır. Bizler her ne kadar kendimize güvensekte ve ihtimal vermesekte sizlerin tasarımınızı beğenmeme lüksünüz vardır. Bu durumla karşılaşıldığında gerçekleşen alış-veriş bedelinin üzerinden emeğimizin karşılığı olarak cüzii bir miktar kesildikten sonra paranızın iade işlemi gerçekleştirilir.

Değişim İşlemleri; Belirlenen konsept ve tasarım üzerinden oynamalar yapılarak tasarımınızda istediğiniz iyileştirilmelerin yapılması mümkündür. Ancak tasarımın tamamını etkileyen değişim/değişimler talep edildiğinde istenilen değişime göre ekstra tasarım bedeli talep edilmektedir.